تبلیغات
آموزش هنر در خانه - تعبیر خواب دیدن کفش , تعبیر دیدن کفش در خواب
آموزش هنر در خانه


آموزش بافتن لباس قلاب بافی ، جدید ترین مدل های قلاب بافی، اموزش قدم به قدم قلاب بافی بهار 90، طرح نقشه های قلاب بافی،  مدل برای قلاب بافی،  مدل زیبای گلدوزی، مدل قلاب بافی نوزادان، مدل های زیبا قلاب بافی کودکان

آموزش تصویری بافتنی

محصولی ویژه برای دختر خانوم های جوانی كه می خواهند همیشه تك باشند

كامل ترین و جامع ترین مجموعه آموزش بافتنی دوبله فارسی

به راحتی با كمترین هزینه و در منزل بافتنی ببافید 

آموزش كاملا تصویری ، گام به گام و بسیار ساده

1 DVD همراه با كتاب و سی دی 

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف ویژه فقط 5,500 تومان
برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
جذابیت خود را چند برابر كنید

محصول جدید و پرطرفدار برای سال 1390

یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده

هدیه ای مناسب برای آنكه دوستش دارید.....

طراحی متفاوت و خیره كننده

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
شامپو رفع سفیدی مو

با این شامپو دیگر نیازی به رنگ مو ندارید

فقط در 10-15 دقیقه با موهای سفید خداحافظی كنید

بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو

با طرز استفاده بسیار آسان كه شما را شگفت زده خواهد كرد

فروش ویژه برای اولین بار  در ایران

همراه با كتاب آرایش مدرن بعنوان هدیه

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف فقط 5,000 تومان

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید


 

لاغریافزایش قد


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 18 فروردین 1391
تعبیر خواب دیدن کفش , تعبیر دیدن کفش در خواب

یوسف نبی علیه السلام گوید:

دیدن کفش در پا کردن نشانه زن گرفتن باشد و اگر در آورد زن طلاق دهدآنلی بیتون مى‏گوید:

1ـ اگر خواب ببینید كفشی كثیف و پاره دارید ، نشانة آن است كه با رفتار ناآگاهانه و انتقادات نادرست خود از دیگران ، دشمنانی برای خود خواهید ساخت .

2ـ اگر خواب ببینید به كفشهایتان واكس سیاه زده اید ، علامت آن است كه امور زندگی به خوبی پیش خواهد رفت و واقعة مهمی باعث رضایت خاطر شما خواهد شد .

3ـ خریدن كفشهای نو در خواب ، نشانة آن است كه تغییراتی سودمند در زندگی شما رخ خواهد داد . اگر خواب ببینید كفشهای نو ، پای شما را می زنند ، نشانة آن است كه دوستان هم كار و خوشگذران ، شما را مورد ریشخند قرار خواهند داد .

4ـ اگر در خواب متوجه شوید بند كفشهای خود را نبسته اید ، نشانة آن است كه با دیگران به مشاجره و دعوا خواهید پرداخت .

5ـ گم كردن كفش در خواب ، نشانة طلاق و جدایی از همسر است .

6ـ اگر خواب ببینید شب هنگام كسی كفشهای شما را ربوده است ، نشانة آن است كه در كاری ضرر خواهید كرد ، ولی در كار دیگر منفعت خواهید برد .

7ـ اگر دختری خواب ببیند كسی از كفشهای او تعریف می كند ، نشانة آن است كه باید بیشتر مراقب افرادی باشد كه تازه با آنها آشنا شده است
 
... ( بقیه موارد در ادامه مطلب)
محمدبن سیرین گوید:

دیدن كفش درخواب، دلیل زن بود. اگر بیند كفش نو در پای كرد، دلیل كه زنی بخواهد یا كنیزكی بخرد. اگر درخواب كفش خود را سیه بیند، دلیل كه آن زن توانگر بود. اگر كفش را سبز بیند، دلیل كه آن زن مستوره بود. اگر كفش را سرخ بیند، دلیل كه آن زن معاشر بود. اگر زرد بیند، دلیل كه آن زن بیمارگونه بود.حضرت امام جعفر صادق فرماید:

دیدن كفش درخواب بر هفت وجه بود.

اول: زن.

دوم: خادم.

سوم: كنیزك.

چهارم: قوت و نیرومندی.

پنجم: معیشت.

ششم: مال.

هفتم: سفر(مسافرت).دیدن كفش درخواب، دلیل بر مردی بود كه میراث قسمت كند.منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

کفش در خواب ما زن است و همسر. برای زنان دیدن کفش در خواب زندگی زناشوئی است که شوهر اصل کلی آن است. اگر زن دارید و در خواب کفش ببینید خواب شما به همسرتان بر می گردد و نوئی و کهنگی و رنج و راحت آن اشاره ای است به روابط بیننده خواب و همسرش. ولی اگر بیننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببینید کفشی جدید و نو پوشیده ازدواج می کند. اگر مردی در خواب ببیند کفش هایش لنگه به لنگه پوشیده از همسرش جدا می شود و چنانچه مرد مجردی این خواب را ببیند زنی کج خو و بد خلق نصیب او می شود. اگر مردی در خواب ببیند کفش پایش را می زند با همسرش اختلاف پیدا می کند. اگر ببیند کفش برای پایش کوچک شده همسرش از او تقاضائی می کند که قادر به بر آوردن آن نیست. اگر مردی در خواب ببیند کفشش سوراخ شده زنش به او خیانت می کند و اگر ببیند کفشش آن قدر فرسوده است که نمی تواند بپوشد همسرش بیمار می شود. این تعابیر برای زنان نیز هست با این تفاوت که کفش زن به زندگی خانوادگی او نیز اشاره می کند و تنها شوهرش مطرح نیست. خانم آیتانوس می گفت: - جعبه کفش در خواب مادر زن است به همین علت مردان غربی کفش خود را بدون جعبه می خرند و به خانه می برند و شرقی ها علاقه دارند که حتما کفششان جعبه داشته باشد. آن اشاره ای طنز آمیز به این نکته است که مردان غربی با مادر زن خویش رابطه صمیمانه و خوبی ندارند و در مغرب زمین بسیاری از جدایی ها به علت وجود مادر زن اتفاق می افتد اما زنان آسیائی داماد خویش را مانند پسر خود دوست دارند و به او محبت می کنند. باز هم خانم اتیانوس می گفت: - اگر خانمی در خواب ببیند پاشنه کفشش کند شده شوهرش بیکار می شود و اگر زنی ببیند که کفش مردانه پوشیده صاحب پسر می شود.
برچسب ها: تعبیر ابن سیرین، تعبیر اگر از آن کفش بخورید شور باشد، تعبیر خواب، تعبیر خواب ابراهیم كرمانی، تعبیر خواب ابن سیرین، تعبیر خواب امام جعفر صادق، تعبیر خواب جابر مغربی، تعبیر خواب حضرت دانیال، تعبیر خواب حضرت یوسف، تعبیر خواب دیدن کفش در خانه، تعبیر خواب کفش، تعبیر خواب لوک اویتنهاو، تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی، تعبیر خواب یوسف نبی علیه السلام، تعبیر دیدن کفش، تعبیر دیدن کفش در خواب، تعبیر دیدن کفش های زیاد در خانه، تعبیر کفش دادن به دیگران، تعبیر کفش در خواب، تفسیر خواب کفش، تفسیر دیدن کفش در خواب، خواب دیدن کفش، خواب کفش، دیدن خواب کفش، کفش، کفش در خواب، معنی خواب، معنی خواب کفش، معنی کفش در خواب، اگر خواب ببینید كفشی كثیف و پاره دارید، خریدن كفشهای نو در خواب، گم كردن كفش در خواب، اگر بیند كفش نو در پا كرد،
ارسال توسط admin
تبلیغات


آرشیو مطالب
نظر سنجی
از کدام مطالب ما بیشتر راضی بودید؟؟امکانات جانبی