تبلیغات
آموزش هنر در خانه - تعبیر خواب دیدن کبوتر , تعبیر دیدن کبوتر در خواب
آموزش هنر در خانه


آموزش بافتن لباس قلاب بافی ، جدید ترین مدل های قلاب بافی، اموزش قدم به قدم قلاب بافی بهار 90، طرح نقشه های قلاب بافی،  مدل برای قلاب بافی،  مدل زیبای گلدوزی، مدل قلاب بافی نوزادان، مدل های زیبا قلاب بافی کودکان

آموزش تصویری بافتنی

محصولی ویژه برای دختر خانوم های جوانی كه می خواهند همیشه تك باشند

كامل ترین و جامع ترین مجموعه آموزش بافتنی دوبله فارسی

به راحتی با كمترین هزینه و در منزل بافتنی ببافید 

آموزش كاملا تصویری ، گام به گام و بسیار ساده

1 DVD همراه با كتاب و سی دی 

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف ویژه فقط 5,500 تومان
برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
جذابیت خود را چند برابر كنید

محصول جدید و پرطرفدار برای سال 1390

یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده

هدیه ای مناسب برای آنكه دوستش دارید.....

طراحی متفاوت و خیره كننده

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
شامپو رفع سفیدی مو

با این شامپو دیگر نیازی به رنگ مو ندارید

فقط در 10-15 دقیقه با موهای سفید خداحافظی كنید

بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو

با طرز استفاده بسیار آسان كه شما را شگفت زده خواهد كرد

فروش ویژه برای اولین بار  در ایران

همراه با كتاب آرایش مدرن بعنوان هدیه

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف فقط 5,000 تومان

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید


 

لاغریافزایش قد


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 18 فروردین 1391
تعبیر خواب دیدن کبوتر ,  تعبیر دیدن کبوتر در خواب
منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

کبوتر بین تمام اقوام و ملت ها مرغ عشق و محبت و صلح و دوستی شناخته می شود. کبوتر در وفاداری نسبت به جفت، بعد از قو بی نظیر و در عشق به لانه و زادگاه شاخص و نمونه شناخته شده است. کبوتر پرنده ای است آرام اهلی و بی آزار آن قدر که دست آموز می شود و از کف دست صاحب خویش دانه می گیرد. اگر محبوسی در خواب کبوتری سفید ببیند از زندان خلاص می شود و آزادی خود را باز می یابد. اگر بیماری این خواب را ببیند شفا حاصل می کند و چنان چه وامداری ببیند دین خویش را می پردازد. معبران نوشته اند کبوتر در خواب نشانه زن است ولی کبوتر در خواب نشانه صلح و دوستی است. چنان چه دختری جوان کبوتر در خواب ببیند شوهری مناسب برای او پیدا می شود. از امام صادق نقل است که چنان چه کسی کبونر در خواب ببیند از مسافر غایب نامه ای و خبری دریافت می کند. این تعبیر به علت آن است که از کبوتر در گذشته برای نامه رسانی و بردن پیغام و سلام نیز استفاده می کردند. اگر کسی در خواب ببیند گوشت کبوتر می خورد از مال زنی استفاده می کند. اگر کسی ببیند بر بام یا در حیاط خانه اش کبوترانی نشسته اند صاحب ثروت می شود. دیدن کبوتر در خواب کلا خوب است ولی دیدن کبوتر سفید بهتر است.آنلی بیتون مى‏گوید:

1ـ اگر خواب ببینید كبوتران جفت گیری می كنند و لانه می سازند ، نشانة آن است كه در روزگاری صلح آمیز و پر از صفا ، در خانه ای زیبا با كودكانی حرف شنو و مطیع در ناز و نعمت بسر خواهید برد .

2ـ شنیدن صدای محزون كبوتران در خواب ، دلالت بر آن دارد كه چشم به یاری كسی دارید اما با مرگ نومید و اندوهگین می شوید ، شاید پدر خود را از دست بدهید .

3ـ دیدن كبوتر مرده در خواب ، علامت آن است كه زن و شوهر در اثر بی وفایی یا مرگ از هم جدا می شوند .

4ـ دیدن كبوتر سفید در خواب ، نشانة وفاداری دوستان و به دست آوردن محصولاتی فراوان است .

5ـ دیدن یك دسته كبوتر سفید در خواب ، نشانة پیشرفت در آینده و زندگی صلح آمیز است .

6ـ اگر خواب ببینید كبوتری نامه ای آورده است ، علامت آن است كه عشاق به وصال هم می رسند و از حال و احوال دوستی كه دورتر از شما زندگی می كند خبرهایی خوب خواهید شنید .

7ـ دیدن كبوتری خسته در خواب ، نشانة آن است كه غم و اندوه درون صلح و آرامش رخنه می كند . با شنیدن خبر معلول شدن یك دوست ، موجی از اندوه سواحل شادی شما را درهم می كوبد .

8ـ اگر خواب ببینید كبوتری نامه ای به شما می رساند و نامه خبر از محكومیت شما می دهد ، علامت آن است كه شما یا یكی از نزدیكان به بیماری سختی مبتلا می شوید و از نظر مالی زیان فراوانی خواهید دید .

9ـ اگر خواب ببینید صدای كبوتران را از آشیانه شان می شنوید ، نشانة آن است كه صاحب خانواده و فرزندانی مطیع خواهید شد . اگر دختری جوان چنین خوابی ببیند ، نشانة آن است كه بزودی با مرد دلخواهش ازدواج خواهد كرد .

10ـ اگر خواب ببینید كبوتران را با تفنگ هدف قرار می دهند ، نشانة آن است كه خشونت ذاتی شما در زندگی هویدا خواهد شد .

11ـ دیدن كبوترانی در حال پرواز ، نشانة فرار از عدم تفاهم و شنیدن خبرهایی خوب است .


... ( بقیه موارد در ادامه مطلب)

محمدبن سیرین گوید:

دیدن كبوتر، دلیل زن است. اگر بیند كبوتری بگرفت یا كسی به وی داد، دلیل كه زن بخواهد. اگر بیند گوشت كبوتر خورد، دلیل كه مال زن خورد. اگر بیند كبوتری را بزد و بیفكند، دلیل كه زن را رها كندبه سبب سخنی كه در حق او بگوید. اگر بیند كبوتر بچگان بسیار داشت، دلیل كه از زنان منفعت یابد و بعضی می گویند، دلیل غم بود به سبب زنان.جابرمغربی گوید:

اگر به خواب بیند كبوتری داشت، دلیل كه غایبش از سفر بازآید. اگر بیند كبوتری در خانه او بمرد، همین دلیل است. اگر دید كبوتر بسیار در خانه داشت، دلیل كه او را فرزندان بسیار باشند و نیز گویند مال تمام حاصل كند و بهتری كبوتر درخواب سفید و سبز است. اگر زنی كبوتر بیند، دلیل كه شوهری كند و دختران آورد و دیدن كبوتر بازی در خواب، دلیل است بر كاری باطل و كبوتر خانه، دلیل بر ناحق است.حضرت امام جعفر صادق فرماید:

دیدن كبوتر بر پنج وجه است.

اول: زن.

دوم:كنیزك.

سوم: مال.

چهارم: نامه كه از غائب (غایبی) رسد.

پنجم: ریاستگویند دیدن هر كبوتری در خواب، دلیل بر صد درم است كه به وی رسد.


طبقه بندی: تعبیر خواب، 
برچسب ها: تعبیر ابن سیرین، تعبیر اگر از آن کبوتر بخورید شور باشد، تعبیر خواب، تعبیر خواب ابراهیم كرمانی، تعبیر خواب ابن سیرین، تعبیر خواب امام جعفر صادق، تعبیر خواب جابر مغربی، تعبیر خواب حضرت دانیال، تعبیر خواب حضرت یوسف، تعبیر خواب دیدن کبوتر در خانه، تعبیر خواب کبوتر، تعبیر خواب لوک اویتنهاو، تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی، تعبیر خواب یوسف نبی علیه السلام، تعبیر دیدن کبوتر، تعبیر دیدن کبوتر در خواب، تعبیر دیدن کبوتر های زیاد در خانه، تعبیر کبوتر دادن به دیگران، تعبیر کبوتر در خواب، تفسیر خواب کبوتر، تفسیر دیدن کبوتر در خواب، خواب دیدن کبوتر، خواب کبوتر، دیدن خواب کبوتر، کبوتر، کبوتر در خواب، معنی خواب، معنی خواب کبوتر، معنی کبوتر در خواب، دیدن كبوتر مرده در خواب، دیدن كبوتر سفید در خواب،
ارسال توسط admin
تبلیغات


آرشیو مطالب
نظر سنجی
از کدام مطالب ما بیشتر راضی بودید؟؟امکانات جانبی