تبلیغات
آموزش هنر در خانه - تعبیر خواب دیدن دندان
آموزش هنر در خانه


آموزش بافتن لباس قلاب بافی ، جدید ترین مدل های قلاب بافی، اموزش قدم به قدم قلاب بافی بهار 90، طرح نقشه های قلاب بافی،  مدل برای قلاب بافی،  مدل زیبای گلدوزی، مدل قلاب بافی نوزادان، مدل های زیبا قلاب بافی کودکان

آموزش تصویری بافتنی

محصولی ویژه برای دختر خانوم های جوانی كه می خواهند همیشه تك باشند

كامل ترین و جامع ترین مجموعه آموزش بافتنی دوبله فارسی

به راحتی با كمترین هزینه و در منزل بافتنی ببافید 

آموزش كاملا تصویری ، گام به گام و بسیار ساده

1 DVD همراه با كتاب و سی دی 

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف ویژه فقط 5,500 تومان
برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
جذابیت خود را چند برابر كنید

محصول جدید و پرطرفدار برای سال 1390

یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده

هدیه ای مناسب برای آنكه دوستش دارید.....

طراحی متفاوت و خیره كننده

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
شامپو رفع سفیدی مو

با این شامپو دیگر نیازی به رنگ مو ندارید

فقط در 10-15 دقیقه با موهای سفید خداحافظی كنید

بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو

با طرز استفاده بسیار آسان كه شما را شگفت زده خواهد كرد

فروش ویژه برای اولین بار  در ایران

همراه با كتاب آرایش مدرن بعنوان هدیه

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف فقط 5,000 تومان

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید


 

لاغریافزایش قد


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 13 فروردین 1391
حضرت امام جعفر صادق فرماید:

دیدن دندان ها در خواب بر شش وجه است.

اول: اهل بیت  خانواده و بستگان.

دوم: مال.

سوم: منفعت.

چهارم: غم و اندوه.

پنجم: مصرف  (گزند و زیان).

ششم: مفارقت وجدائی از خویشان.آنلی بیتون مى‏گوید:

1ـ اگر خواب ببینید دندانهایتان لق شده است ، نشانة آن است كه در زندگی شكست تلخی خواهید خورد و به نومیدی دچار خواهید شد .

2ـ اگر خواب ببینید دكتر دندان شما را می كشد ، نشانة آن است كه به بیماری سخت و درد ناكی مبتلا خواهید شد .

3ـ اگر خواب ببینید دكتر دندان شما را پر می كند ، نشانة آن است كه پس از نگرانی بسیار اشیاء قیمتی خود را پیدا خواهید كرد .

4ـ مسواك زدن دندانها در خواب ، نشانة آن است كه برای حفظ ثروت خود كوشش و تقلایی بسیار خواهید كرد

5ـ اگر خواب ببینید تعدادی از دندانهای خود را پر كرده اید ، نشانة آن است كه با درگیریهایی شدید مواجه می شوید و می كوشید از كنار آنها بگذرید .


.... ( بقیه در ادامه مطلب)6ـ اگر خواب ببینید دندانهای مصنوعی خود را گم كرده اید ، نشانة آن است كه مسئولیتهایی سنگین به دوش خواهید گرفت ، كه موجب لگدمال شدن غرور شما می گردد .

7ـ اگر خواب ببینید در اثر ضربه ای دندانتان می شكند ، نشانة آن است كه با مرگ و میر و حوادثی تلخ روبرو خواهید شد .

8ـ اگر خواب ببینید دندانهایتان را دكتر معاینه می كند ، نشانة آن است كه دشمنان مخفیانه به شما نزدیك می شوند .

9ـ اگر خواب ببینید دندانهایتان خراب و كرم خورده است ، نشانة آن است كه سلامتی شما در معرض خطر قرار خواهد گرفت .

10ـ اگر خواب ببینید دندانهایتان را به بیرون تف می كنید ، نشانة آن است كه یكی از اعضای خانوادة  شما بیمار خواهد شد .


11ـ اگر خواب ببینید یكی از دندانهایتان پوسیده و شكسته است ، نشانة آن است كه در موقعیت بدی قرار خواهید گرفت . طرحها ، نیمه تمام متوقف خواهد شد ، بیماری گریبانتان را خواهد گرفت . و سیستم عصبی اندامتان دچار اختلال خواهد گردید .

12ـ اگر خواب ببینید یكی از دندانهای شما می افتد ، نشانة آن است كه خبرهایی بد به گوش شما خواهد رسید

اگر خواب ببینید دوتا از دندانهای شما می افتد ، علامت آن است كه ناخواسته به اوضاع بدی كشانده خواهید شد . و اگر خواب ببینید كه سه تا از دندانهای شما می افتد ، نشانة آن است كه اتفاقات خیلی بدی برایتان رخ خواهد داد .

13ـ اگر خواب ببینید تمام دندانهای شما می افتد ، نشانة آن است كه مرگ و قحطی در اجتماع رواج خواهد داد

14ـ اگر خواب ببینید دندانهای كرم خورده خود را می كشید ، علامت آن است كه به فقر و تنگدستی دچار خواهید شد .

15ـ اگر خواب ببینید جرم دندانهایتان پاك می شود ، نشانة آن است كه موقتأ به بیماری دچار خواهید شد . وظایفی كه به عهدة شما گذاشته شده است عاقلانه به پایان خواهید رساند .

16ـ اگر خواب ببینید از تماشای دندانهای زیبا و سفید خود لذت می برید ، نشانة آن است كه در پی برآورده شدن آرزوهای خود به شادمانی بزرگی دست می یابید .

17ـ اگر خواب ببینید یكی از دندانهای خود را می كشید و آن دندان را گم می كنید ، نشانة آن است كه به كاری رو می آورید كه چندان دلپذیر و سودآور نیست .

18ـ اگر خواب ببینید دندانپزشكی ، دندانهای شما را جرم گیری و تمیز می كند ، نشانة آن است كه در مقابل افراد مختلف اجتماع از منافع شخصی خود دفاع خواهید كرد .حضرت دانیال گوید:

دندان به خواب اهل بیت صاحب خواب است و دندانهای بالا دلالت كند بر نرینه و دندان زیرین، دلالت كند بر مادینه و دندان پیشین دلالت بر فرزندان و خواهران و برادران كند یا بر مادر و پدر است و دندانهائی كه بر جنب آن باشند، دلیل بر عم و فرزندان و عمان كند و دندانهائی كه بر جنبِ دندانهای دیگر است كه آن را ثنایا خوانند، دلیل بر مهتر و بزرگ خاندان كند و دندانهای دیگر، دلیل بر خالان و فرزندان خال كند و دندانهای پسین، دلیل بر كسی كند كه از خویشانِ دور باشد و بعضی از معبران گویند: دندانهای پیشین و آن چه از جانب دست است، دلیل بر پدر و مادر كند. اگر بیند دندان پیشین او می جنبید، دلیل كه از این جماعت كه وصف كردیم یكی بیمار شود.محمدبن سیرین گوید:

اگر بیند دندان پیشین او بر كف دستش افتاد یا بر كنار یا بر زمین افتاد و به خاك آلوده نگردید، دلیل كه او فرزندی یا خواهری یا برادری آید، اگر بیند دندان پیشین او بر زمین افتاد و در میان خاك ضایع گردید، دلیل كه از این جماعت یكی هلاك شود، یا جدا شود، چنانكه هیچكس از وی نشان ندهد. اگر بیند بعضی از دندان بشكست یا ضایع شد، دلیل كه به یكی از ایشان بلا و آفتی رسد. اگر بیند دندان پیشین او كوفته شد، دلیل كه او را با چنان كسان خصومت افتد. اگر بیند یكی از دندان پیشین او كنده شد، دلیل كه یكی از این جماعت را سخنی زشت گوید و از وی مفارقت جوید. اگر بیند دندانهای پیشین او زیاده شد یا خوب و پاكیزه شد، دلیل كه یكی از كسان را خیر و خرمی و زیادی رفعت و منزلت است. اگر بیند در جنب دندان پیشین او دندان زیرین است، دلیل كه او دختری آید. اگر بیند جمله دندانهایش بر دندانهای دیگر، چون تاویل دندانهای پیشین باید كرد و هر دندانی كه تعلق بدان كس دارد. اگر بیند دندانهای او از آبگینه بود یا از سیم یا از سفال و مانندآن، دلیل كه اجل او نزدیك آمده باشد. اگر بیند كه از دل او دندان رسته است، دلیل كه زود هلاك شود و بعضی از معبران گویند: افتادن دندان، گذاردن وام است و بعضی گویند، دلیل كه زود هلاك شود و بعضی گویند، دلیل بر جنگ و خصومت است.ابراهیم كرمانی گوید:

دندان بالا در مقابل چشم است، دلیل بر نرینه كند و دندان زیرین در مقابل پیشانی است، دلیل بر مادینه كند. اگر بیند دندانهایش جمله در كنارش افتاد، پس جمله را در كف خود گرفت، دلیل كه خویشان خود را جمع كند و نگذارد كه از او جدا گردند. اگر بیند از دندانهای او بوی خوش می آمد، دلیل كه خویشان بر وی ثنا گویند. اگر به خلاف این بیند، دلیل كه خویشان بر وی غیبت كنند. اگر بیند دندانش درد می كرد و بركند، دلیل كه مال یابد. اگر بیند دندان او سیاه شد، او را غم و اندوه رسد. اگر بیند كه دندانهایش افتاده بود و در كهنه بست، دلیل كه او راعمری دراز است، چنانكه همه تبارِ خویش را در گور كند.جابر مغربی گوید:

اگر بیند كه دندانش درد می كرد و در دست فرا گرفت، دلیل كه منفعت یابد و منفعت از سی درم كمتر نباشد و زیاده از صد درم نباشد، به دست چپ گرفتن آن منفعت كم از سیصد درم نبوده و زیاده از ده هزار درم نباشد. اگر به هر دو دست گرفت، دلیل كه مال فراوان یابد. اگر بیند كه از دهان دندانی خون آلود فرا گرفت، دلیل كه منفعت را از آن كس است كه آن دندان برگیرد، لكن او مصیبتی رسد. اگر بیند كه بعضی از دندانهایش ناپدید شد، دلیل كه به عدد آن از خویشان وی به غربت روند و به سلامت باز آیند. اگر بیند كه همه دندانهای وی در میان زبان جمع شد و دیگر باز جای خود نشست، دلیل كه خویشان وی شكایت كنند از او.

علامه مجلسی ( ره) گوید:

سقوط دندانهای بالا تعبیر شده به مرگ خویشان پدری و دندان پایین به خویشان مادریمنوچهر مطیعی تهرانی گوید:

در جائی دیگر نوشته ام که دندان ها افراد خانواده ما هستند. معبران سنتی اعتقاد داشتند که دندان های فک بالا مردان خانواده هستند و دندان های فک زیرین زنان.اما نسبت دادن نرینگی و مادینگی به دندان ها درست نیست چرا که هیچ دلیلی وجود ندارد که ثابت کند که دندان های بالا نر هستند و دندان های فک پائین ماده. دندان ها ازاعضا حساس بدن ما هستند و ارزش و استحکام شان در دهان معرف ارزش و استحکامی است که افراد نزد ما دارند. این درست تر می تواند باشد تا آن ها را نر و ماده بدانیم. به نظر من دندان های کرسی همسر و پدر و مادر هستند و دندان های جلو فرزندان. دندان های پیشین زینت چهره به حساب می آیند و فرزندان نیز زیب و زینت زندگی ما محسوب می گردند. اگر بیننده خواب ببیند که دندانش کف دست یا روی زمین افتاده دو حالت دارد: اگر دندان با خاک کثیف و آلوده نشد و مفقود نگردیده باشد یکی از خویشانش بیمار می شود یا آسیبی به او وارد می آید ولی اگر در خاک آلوده و یا مفقود شده او می میرد. با توجه به این که آن دندان کدام است. گفتم که دندان های کرسی همسر و پدر و مادر هستند و دندان های پیشین فرزندان و خواهران و برادران. اگر بیننده خواب ببیند که دندانش را کرم خورده و درد می کند گرفتار دشمنی شود. اگر فقط درد دندان داشت گرفتار قرض و بدهی می شود و وامدار می گردد. اگر بیننده خواب ببیند که دندان هایش سفید و براق است زندگی خانوادگی رونق و جلا می یابد و حادثه ای خوب برای او و خانواده اش اتفاق می افتد. اگر ببیند که دندانهایش کثیف و زشت است غمی به آن ها می رسد که جنبه خانوادگی دارد. اگر بیننده خواب ببیند که همه دندان هایش کثیف است یا حداقل عادی است یا یکی از دندان ها زیاد سفید و براق شده شخصی که دندان به او انتصاب می یابد شاخص می شود و ممتاز می گردد و اگر دندان کرسی شما درد می کرد و متورم و آماسیده شده بود با همسرتان اختلاف پیدا می کنید و اگر آن را کشیدید و به دست خود یا پزشک بیرون آوردید از همسرتان جدا می شوید. برای زن نیز همین تعبیر هست یعنی اگر دندان کرسی خود را بکشد از شوهرش جدا می شود.یوسف نبی علیه السلام گوید:

دیدن افتادن دندان یکی از خویشان از او جدا گردد

دیدن شکستن دندان بزرگ مصیبت و جدل باشد

برچسب ها: تعبیر ابن سیرین، تعبیر خواب، تعبیر خواب ابن سیرین، تعبیر خواب دست، تعبیر خواب دیدن دست در خانه، تعبیر دست در خواب، تعبیر دیدن دست، تعبیر دیدن دست در خواب، تفسیر خواب دست، تفسیر دیدن دست در خواب، خواب دست، خواب دیدن دست، دست، دست در خواب، دیدن خواب دست، معنی خواب، معنی خواب دست، معنی دست در خواب، تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی، تعبیر خواب لوک اویتنهاو، تعبیر خواب ابراهیم كرمانی، تعبیر خواب جابر مغربی، تعبیر خواب یوسف نبی علیه السلام، تعبیر خواب حضرت یوسف، تعبیر خواب حضرت دانیال، اگر خواب ببینید دندانهایتان لق شده است، اگر خواب ببینید دكتر دندان شما را پر می كند، تعبیر خواب امام جعفر صادق،
ارسال توسط admin
تبلیغات


آرشیو مطالب
نظر سنجی
از کدام مطالب ما بیشتر راضی بودید؟؟امکانات جانبی