تبلیغات
آموزش هنر در خانه - تعبیر خواب دیدن خون , تعبیر دیدن خون در خواب
آموزش هنر در خانه


آموزش بافتن لباس قلاب بافی ، جدید ترین مدل های قلاب بافی، اموزش قدم به قدم قلاب بافی بهار 90، طرح نقشه های قلاب بافی،  مدل برای قلاب بافی،  مدل زیبای گلدوزی، مدل قلاب بافی نوزادان، مدل های زیبا قلاب بافی کودکان

آموزش تصویری بافتنی

محصولی ویژه برای دختر خانوم های جوانی كه می خواهند همیشه تك باشند

كامل ترین و جامع ترین مجموعه آموزش بافتنی دوبله فارسی

به راحتی با كمترین هزینه و در منزل بافتنی ببافید 

آموزش كاملا تصویری ، گام به گام و بسیار ساده

1 DVD همراه با كتاب و سی دی 

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف ویژه فقط 5,500 تومان
برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
جذابیت خود را چند برابر كنید

محصول جدید و پرطرفدار برای سال 1390

یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده

هدیه ای مناسب برای آنكه دوستش دارید.....

طراحی متفاوت و خیره كننده

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
شامپو رفع سفیدی مو

با این شامپو دیگر نیازی به رنگ مو ندارید

فقط در 10-15 دقیقه با موهای سفید خداحافظی كنید

بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو

با طرز استفاده بسیار آسان كه شما را شگفت زده خواهد كرد

فروش ویژه برای اولین بار  در ایران

همراه با كتاب آرایش مدرن بعنوان هدیه

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف فقط 5,000 تومان

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید


 

لاغریافزایش قد


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 11 فروردین 1391

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

رنگ های هستند که در خواب دیده نمی شوند از جمله سرخی دست به خصوص سرخی خون. بسیار اتفاق افتاده که در خواب های خود خون دیده ایم ولی سرخی خون را ندیده ایم. فقط احساس کرده ایم خون است و اکنون نیز اگر به خاطر خویش مراجعه کنید به یاد می آورید که هرگز سرخی خون را در خواب ندیده اید ولی خواب خون را فراوان دیده اید. پس ما در خواب خون را می فهمیم ولی نمی بینیم و همین است که تفاوت هایی را تعبیر به وجود می آورد. به هر حال دیدن خون در خواب با توجه به تعریف بالا ابتلا و گناه است و آلودگی به خصوص اگر ببینیم که دست و پایمان یا لباسهایمان به خون آلوده شده است. اگر در خواب ببینیم که از دهان و دندانمان خون می آید از طرف همسر و فرزندان و دیگر افراد خانواده خود ناراحت و گرفتار و مبتلا می شویم. اگر در خواب ببینیم از بینی ما خون می آید از نظر اجتماعی گرفتاری هایی پیدا می کنیم و احتمالا شان و شخصیت و آبرویمان در مخاطره قرار می گیرد و اگر ببینیم از بدنمان خون می رود گرفتار غم و اندوه می شویم و چنانچه ببینیم از چشممان خون روان است یا حتی نم خون زده است از جهت فرزندان مبتلا و غصه دار می گردیم. اگر ببینیم در دعوا و زد و خورد جایی از بدنمان خون آلود شده مردم درباره ما بد خواهند گفت و اگر دیگری به سبب ما خون آلود شود غمی بین ما و دیگران به وجود می آید. اگر ببینیم لباسهایمان خون آلود شده بدنام می شویم و به ما تهمت می زنند و اگر ببینیم خون به زمین ریخته شده گرفتاری و غم و غصه پیش می آید که ما هم در آن سهیم هستیم. چنانچه ببینیم پایمان در منجلابی از خون فرو رفت ناخود آگاه در امری مداخله می کنیم که گرفتاری و ابتلاء دارد. به هر حال دیدن خون ابتلا و گرفتاری است ولی مواضع آن فرق می کند که باید در تعبیر مورد نظر قرار بگیرد. ... (بقیه موارد در ادامه مطلب)

محمدبن سیرین گوید:

اگر بیند كه بی جراحت خون از تن او آمد، دلیل كه اگر رشوه ستاننده بود، رشوه ستاند. اگر نه او را زیان رسد. اگر بیند كه بر تن وی جراحت ها بود و از آن جراحت ها خون همی رفت، دلیل است او را زیان و غم و اندوه رسد. اگر بیند كسی او را به شمشیر بزد و خون روان شد، دلیل كه بر وی زبان خلق دراز گردد و او در آن ثواب است. اگر بیند از جایگاهی كه زخم است خون بیرون آمد و جامه و تن او الوده شد، مالی است كه به حرام حاصل كند.ابراهیم كرمانی گوید:

اگر بیند كه خون می خورد، دلیل است مال حرام خورد یا خون ناحق كند. اگر اندامی از اندامهای او ببرد، چنانكه آن اندام از وی جدا شد، دلیل است زننده زخم سفر كند. اگر بیند كه در تن او سوراخی بود كه از آن سوراخ خون روان شد و جامه او را آلوده كرد، دلیل كه او را به قدر آن مالی حرام رسد. اگر بیند كه خون از زخم و جراحت نیامد و آن جراحت تازه بود، دلیل كه درمال او نقصان آید، یا از كسی سخنی سخت شنود و او را در آن ثواب است، زیرا كه خون بر گناه باشد كه از تن او بیرون آمد. اگر بیند كه از قضیش خون بیرون آمد، دلیل است او را فرزندی از شكم مادر بیفتد. اگر كه از مقعدش خون بیرون آمد، چنانكه تنش آلوده شد، دلیل است كه به قدر آن مالی حرام حاصل كند. اگر بیند كه ازبن دندان او خون بیرون آمد، دلیل است از خویشانش به او غم و اندوه رسد. جابر مغربی گوید:

اگر بیند كه درجائی درخون افتاد، دلیل است به خون ناحق مبتلا شود. اگر بیند كه در شهری یا كوچه ای خون همی رفت، دلیل كند بر خون آن موضع خون بسیار ریخته گردد.حضرت دانیال و ابراهیم كرمانی گوید:

اگر بیند كه خون بسیار از بینی او بیرون آمد و ضعیف نشد، دلیل كند بر یافتن مال حرام، خاصه كه جامه او به خون آلوده گردد. اگر بیند كه خون اندك فرود آمد و قوت ضعیف شد و جامه آلوده نشد، دلیل است كه درویش گردد و مالش را نقصان افتد. اگر بیند كه قوت بر تن او آمد، دلیل بر یافتن مال حرام كند.
یوسف نبی علیه السلام گوید:

دیدن خون غم واندوه بود

دیدن خون کم کردن دلیل تندرستی می باشد واز غم بیرون آیدآنلی بیتون مى‏گوید:

1ـ دیدن لكه های خون بر لباس ، نشانة دشمنانی است كه می خواهند از موفقیتی كه شما در شغل خود بدست آورده اید ، جلوگیری كنند.

2ـ دیدن خون در خواب ، دلالت بر آن دارد كه باید از دوستان ناپسند بپرهیزید .

3ـ اگر خواب ببینید از زخمی خون جاری است ، نشانة بیماری جسمی است و ممكن است در اثر شراكت با افرادی بیگانه در كار خود شكست بخورید .

4ـ دیدن خون بر دست خود ، علامت آن است كه اگر بیشتر مراقب رفتار خود نباشید ، بدشانسی قریب الوقوعی در پیش خواهید داشت
برچسب ها: اگر بیند كه خون می خورد، اگر بیند كه خون بسیار از بینی او بیرون آمد، خون، خون در خواب، تعبیر دیدن خون، تعبیر ابن سیرین، تعبیر خواب، تعبیر خواب خون، تعبیر خواب ابن سیرین، تعبیر خون در خواب، تفسیر خواب خون، تفسیر دیدن خون در خواب، خواب خون، خواب دیدن خون، دیدن خواب خون، معنی خون در خواب، معنی خواب، معنی خواب خون،
ارسال توسط admin
تبلیغات


آرشیو مطالب
نظر سنجی
از کدام مطالب ما بیشتر راضی بودید؟؟امکانات جانبی