تبلیغات
آموزش هنر در خانه - تعبیر خواب دیدن چادر
آموزش هنر در خانه


آموزش بافتن لباس قلاب بافی ، جدید ترین مدل های قلاب بافی، اموزش قدم به قدم قلاب بافی بهار 90، طرح نقشه های قلاب بافی،  مدل برای قلاب بافی،  مدل زیبای گلدوزی، مدل قلاب بافی نوزادان، مدل های زیبا قلاب بافی کودکان

آموزش تصویری بافتنی

محصولی ویژه برای دختر خانوم های جوانی كه می خواهند همیشه تك باشند

كامل ترین و جامع ترین مجموعه آموزش بافتنی دوبله فارسی

به راحتی با كمترین هزینه و در منزل بافتنی ببافید 

آموزش كاملا تصویری ، گام به گام و بسیار ساده

1 DVD همراه با كتاب و سی دی 

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف ویژه فقط 5,500 تومان
برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
جذابیت خود را چند برابر كنید

محصول جدید و پرطرفدار برای سال 1390

یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده

هدیه ای مناسب برای آنكه دوستش دارید.....

طراحی متفاوت و خیره كننده

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
شامپو رفع سفیدی مو

با این شامپو دیگر نیازی به رنگ مو ندارید

فقط در 10-15 دقیقه با موهای سفید خداحافظی كنید

بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو

با طرز استفاده بسیار آسان كه شما را شگفت زده خواهد كرد

فروش ویژه برای اولین بار  در ایران

همراه با كتاب آرایش مدرن بعنوان هدیه

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف فقط 5,000 تومان

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید


 

لاغریافزایش قد


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 11 فروردین 1391

چادر, چادر در خواب, تعبیر دیدن چادر, تعبیر ابن سیرین, تعبیر خواب, تعبیر خواب چادر , تعبیر خواب ابن سیرین, تعبیر  چادر در خواب, تفسیر خواب چادر, تفسیر دیدن چادر در خواب, خواب چادر, خواب دیدن چادر, دیدن خواب چادر, معنی چادر در خواب, معنی خواب, معنی خواب چادر, خواب چادر های زیبا ,   تعبیر دیدن تعدادی چادر در خواب  ,ابراهیم كرمانی گوید:

چادر شب در خواب زن است، اگر بیند چادر شب فرا گرفت، یا كسی بدو داد، دلیل كه زن نو خواهد. اگر بیند چادر نو بخرید، دلیل كه كنیزكی بخرد و از او فرزند آید، اگر این خواب زنی بیند، دلیل كه او را شوهر آید. اگر زنی بیند كه چادر شب او بسوخت، دلیل كه شوهرش بمیرد، یا او را طلاق دهد.حضرت امام جعفر صادق فرماید:

چادر درخواب بر سه وجه است..... ( بقیه در ادامه مطلب)


اول: مقام و منزلت.

دوم: مرد را زن و زن را شوهر،

سوم: سرپرست و مرد خانه.
محمدبن سیرین گوید:

چادر درخواب دیدن، سترپوش زن است. اگر بیند چون زنان چادر پوشیده است، دلیل كه در آن كار خیر و شر است. لكن آن كار را از او مكروه دارند. اگر كسی بیند چادر را بدرید یا بسوخت، دلیل كه در آن وقت ستروی دردیه شود.منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

چادر در خواب ستر است و پوشاننده رازهای بیننده خواب و حافظ شرف و آبرو . اگر مردی ببیند که چادر دارد رازداری می کند و این راز ممکن است مال خودش باشد یا متعلق به دیگران اما اگر ببیند چادر پوشیده چون مرد چادر نمی پوشد و این یک کار غیر طبیعی است نیکو نیست و در خواب نشان دهنده این است که پوشنده چادر اعمال زشت و گناهان بزرگ خویش را از مردم پنهان نگه می دارد و این اعمال آن قدر زشت و بزرگ هستند که اگر بر ملا شوند مورد لعن و نفرین و حداقل مورد سرزنش و شماتت قرار می گیرد. اگر بیننده خواب ببیند که چادری برای دیگری خریده یا چادر به کسی هدیه می دهد آن چادر رازی است که می خواهد دیگران پوشیده نگه دارند و در صورت اطلاع حفظ کنند و آبرویش را نبرند. برای زنان دیدن چادر در خواب طبیعی است اما اگر زنی در خواب ببیند که چادر نو پوشیده در محیط خانواده عزت و احترامش بالا میرود و نزد شوهر عزیز می شود. اگر ببیند که چادرش پاره است یا رازش فاش می شود و یا این که آبرویش در مخاطره قرار می گیرد. به هر حال هر کسی چیزی پنهان دارد که دوست ندارد دیگران بدانند. کوشش در مسیر حفظ همین پوشیدگی است که در خواب به شکل چادر نمایان می گردد. چادر شب زن است و چادر کلا حرمت و عزت است که به زن بر می گردد.آنلی بیتون مى‏گوید:

1ـ اگر خواب ببینید در چادری به سر می برید ، نشانة آن است كه در زندگی شما دگرگونی و تحولاتی روی خواهد داد .

2ـ دیدن تعدادی چادر در خواب ، نشانة آن است كه به اتفاق دوستانی وفادار و صمیمی به چند سفر خواهید رفت .

3ـ اگر خواب ببینید چادری كه قصد نصب آن را دارید پاره و غیرقابل استفاده است ، نشانة آن است كه با مشكلی جدی روبرو خواهید شد .

4ـ اگر خواب ببینید جایی چادری افراشته اند ، علامت آن است كه دوستان در صدد سوء استفاده از منافع شما هستند وشما با دقت و تفكر نقشه های آنان را نقش بر آب می كنید .
برچسب ها: چادر، چادر در خواب، تعبیر دیدن چادر، تعبیر ابن سیرین، تعبیر خواب، تعبیر خواب چادر، تعبیر خواب ابن سیرین، تعبیر چادر در خواب، تفسیر خواب چادر، تفسیر دیدن چادر در خواب، خواب چادر، خواب دیدن چادر، دیدن خواب چادر، معنی چادر در خواب، معنی خواب، معنی خواب چادر، خواب چادر های زیبا، تعبیر دیدن تعدادی چادر در خواب،
ارسال توسط admin
تبلیغات


آرشیو مطالب
نظر سنجی
از کدام مطالب ما بیشتر راضی بودید؟؟امکانات جانبی