تبلیغات
آموزش هنر در خانه - تعبیر خواب دیدن جن ,تعبیر دیدن جن در خواب
آموزش هنر در خانه


آموزش بافتن لباس قلاب بافی ، جدید ترین مدل های قلاب بافی، اموزش قدم به قدم قلاب بافی بهار 90، طرح نقشه های قلاب بافی،  مدل برای قلاب بافی،  مدل زیبای گلدوزی، مدل قلاب بافی نوزادان، مدل های زیبا قلاب بافی کودکان

آموزش تصویری بافتنی

محصولی ویژه برای دختر خانوم های جوانی كه می خواهند همیشه تك باشند

كامل ترین و جامع ترین مجموعه آموزش بافتنی دوبله فارسی

به راحتی با كمترین هزینه و در منزل بافتنی ببافید 

آموزش كاملا تصویری ، گام به گام و بسیار ساده

1 DVD همراه با كتاب و سی دی 

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف ویژه فقط 5,500 تومان
برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
جذابیت خود را چند برابر كنید

محصول جدید و پرطرفدار برای سال 1390

یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده

هدیه ای مناسب برای آنكه دوستش دارید.....

طراحی متفاوت و خیره كننده

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
شامپو رفع سفیدی مو

با این شامپو دیگر نیازی به رنگ مو ندارید

فقط در 10-15 دقیقه با موهای سفید خداحافظی كنید

بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو

با طرز استفاده بسیار آسان كه شما را شگفت زده خواهد كرد

فروش ویژه برای اولین بار  در ایران

همراه با كتاب آرایش مدرن بعنوان هدیه

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف فقط 5,000 تومان

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید


 

لاغریافزایش قد


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 11 فروردین 1391

جن, جن در خواب, تعبیر دیدن جن, تعبیر ابن سیرین, تعبیر خواب, تعبیر خواب جن , تعبیر خواب ابن سیرین, تعبیر  جن در خواب, تفسیر خواب جن, تفسیر دیدن جن در خواب, خواب جن, خواب دیدن جن, دیدن خواب جن, معنی جن در خواب, معنی خواب, معنی خواب جن, خواب جن های زیبا ,  ,  ,   , تعبیر دیدن  پری در خواب ,بدان كه معبران را در این خلاف است وبعضی گفته اند دشمن است و بعضی گفته اند بخت است و كامروائی در آن كار كه بود.

ابوهریره گوید:

از رسول خدا (ص) مروی است كه دیدار پری در خواب
... ( بقیه در ادامه مطلب)

از رسول خدا (ص) مروی است كه دیدار پری در خواب، دولت و بزرگی است و دست در دست او نهادن و با او سخن گفتن، دلیل خرمی است.


محمدبن سیرین گوید:

پری به خواب دیدن، اگر خوشخوی و شادمان است، دلیل كه عز و دولت یابد، اگر او را زشت و غمگین بیند، دلیل بر غم و اندوه كند،اگر پری را مرده بیند، كار او شوریده شود، اگر با پری جنگ می كرد، دلیل كه كار او آشفته شود.ابراهیم كرمانی گوید:

پریان بعضی مسلمانند و در خواب دیدن، دوست و بخت و دولت است و آن چه كافر باشند، دیدار ایشان دیدار دشمن و ادبار و اندوه است.حضرت دانیال گوید:

اگر به خواب دید كه در میان پریان است، دلیل كه به سفر شود و آن سفر او را مبارك بود. اگر بیند پری او در گردن گرفت و می رفت، دلیل بر عز و جاه و بزرگی بود. اگر بیند پری او از گردن بینداخت، از جاه و بزرگی بیفتد. اگر بیند پریان با او به لطف سخن می گفتند، دلیل كه كارش نیكو شود. اگر پری را درجامه نیكو بیند، حالش نیكو شود. اگر پری را در خانه بد بیند، حالش بد شود. اگر بیند پری او را چیزی داد. از زر و سیم و آن چه بدین ماند، دلیل كه دولت و اقبالش زیادت شود.جابرمغربی گوید:

اگر پری را بیمار یا مرده بیند، دلیل كه حال او بد شود. اگر بیند پادشاه پریان او را بنواخت، دلیل كه دولت و اقبال یابد و مقرب پادشاه گردد. اگر دید پری جایگاه خویش را بدو نمود و گاه خود را بر او عرضه كرد و گاه خود را پنهان، دلیل كه زنی با وی مكر و خیانت سازد. اگر بیند در خانه پریان شد و ایشان را می شناخت، دلیل كه به غربت افتد و شهرها بیند. اگر بیند پری او را همی برد، دلیل كه حاجت او روا شود، از جائی كه امید ندارد.حضرت امام جعفر صادق فرماید:

دیدن پری در خواب بر پنج وجه است.

اول: دوستی عزیز.

دوم: بخت و دولت.

سوم: كاری كه دارد از او كامرانی یابد.

چهارم: بزرگی و حشمت.

پنجم: خبر دروغ و كارهای باطل است.منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

دیدن جن در خواب روبه روئی با فتنه و دشمنی است و چنانچه در خواب جن ببینید با دشمنی دست و پنجه نرم می کنید و علیه شما آتش فتنه ای بر افروخته می شود. اگر در خواب از جنی بترسید و فرار کنید امنیت می یابید و سود می برید. اگر جنی در خانه خودتان دیدید او یک دشمن خانگی است و خواب شما می گوید که مراقب یکی از نزدیکان خویش باشید. چنانچه در خانه خود تعدادی جن دیدید نشان آن است که اهالی خانه علیه شما جبهه گرفته اند و مخالف هستند. اگر جن را در جائی ناآشنا دیدید دشمنی بیگانه است که با او روبه رو می شوید.اگر جن در خواب دیدید و آن جن خوشحال بود شما غمگین می شوید و اگر اندوهگین بود شما شادی و سرور می یابید. مشاهده شادی اجنه و جشن و سرور آن ها شادی دشمنان تلقی می گردد که مطلوب نیست چون شادی دشمن با غم و اندوه ما مرادف است. اگر در خواب قیافه آشنائی را دیدید و احساس کردید که او جن است تعبیر همان است که نوشته شدو اگر جن آشنا بود و چیزی به شما داد پولی عایدتان می شود و اگر چیزی از شما خواست یا گرفت مالی را از دست می دهید دوستی با جن در خواب مجاورت با دشمن و قبول فتنه بدون مبارزه است و اگر در خواب با جن دعوا کردید صلح و سلامت می یابید.آنلی بیتون مى‏گوید:

دیدن سم شكافتة جن در خواب ، نشانة آن است كه بدبختی شما را تهدید می كند و با دوری از افراد ناشناس به انجام كار مثبتی خواهید پرداخت .


برچسب ها: جن، جن در خواب، تعبیر دیدن جن، تعبیر ابن سیرین، تعبیر خواب، تعبیر خواب جن، تعبیر خواب ابن سیرین، تعبیر جن در خواب، تفسیر خواب جن، تفسیر دیدن جن در خواب، خواب جن، خواب دیدن جن، دیدن خواب جن، معنی جن در خواب، معنی خواب، معنی خواب جن، خواب جن های زیبا، تعبیر دیدن پری در خواب،
ارسال توسط admin
تبلیغات


آرشیو مطالب
نظر سنجی
از کدام مطالب ما بیشتر راضی بودید؟؟امکانات جانبی