تبلیغات
آموزش هنر در خانه - تعبیر خواب دیدن پول , تعبیر دیدن پول در خواب
آموزش هنر در خانه


آموزش بافتن لباس قلاب بافی ، جدید ترین مدل های قلاب بافی، اموزش قدم به قدم قلاب بافی بهار 90، طرح نقشه های قلاب بافی،  مدل برای قلاب بافی،  مدل زیبای گلدوزی، مدل قلاب بافی نوزادان، مدل های زیبا قلاب بافی کودکان

آموزش تصویری بافتنی

محصولی ویژه برای دختر خانوم های جوانی كه می خواهند همیشه تك باشند

كامل ترین و جامع ترین مجموعه آموزش بافتنی دوبله فارسی

به راحتی با كمترین هزینه و در منزل بافتنی ببافید 

آموزش كاملا تصویری ، گام به گام و بسیار ساده

1 DVD همراه با كتاب و سی دی 

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف ویژه فقط 5,500 تومان
برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
جذابیت خود را چند برابر كنید

محصول جدید و پرطرفدار برای سال 1390

یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده

هدیه ای مناسب برای آنكه دوستش دارید.....

طراحی متفاوت و خیره كننده

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
شامپو رفع سفیدی مو

با این شامپو دیگر نیازی به رنگ مو ندارید

فقط در 10-15 دقیقه با موهای سفید خداحافظی كنید

بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو

با طرز استفاده بسیار آسان كه شما را شگفت زده خواهد كرد

فروش ویژه برای اولین بار  در ایران

همراه با كتاب آرایش مدرن بعنوان هدیه

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف فقط 5,000 تومان

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید


 

لاغریافزایش قد


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 11 فروردین 1391

پول, پول در خواب, تعبیر دیدن پول, تعبیر ابن سیرین, تعبیر خواب, تعبیر خواب پول , تعبیر خواب ابن سیرین, تعبیر  پول در خواب, تفسیر خواب پول, تفسیر دیدن پول در خواب, خواب پول, خواب دیدن پول, دیدن خواب پول, معنی پول در خواب, معنی خواب, معنی خواب پول, خواب پول های زیبا ,  ,  ,   , تعبیر پیدا كردن پول در خواب ,  تعبیر گم كردن پول در خواب , تعبیر اگر خواب ببینید به كسی پول می پردازید , تعبیر اگر خواب ببینید از جایی پول می دزدید  ,
لیلا برایت مى‏گوید:

دیدن پول در خواب، بیانگر آن است كه به خاطر موضوعى مجبور به پول خرج كردن می‏شوید. دیدن پول خارجى در خواب، نشانه‏ى موفقیت در كارهاى خطرناك است و پیدا كردن پول در خواب، نشان‏دهنده‏ى آن است كه
...( بقیه در ادامه مطلب)
آن است كه در مقابل مشكلات مقاومت می‏كنید. گم كردن پول در خواب، نشانه‏ى بدشانسى در انجام یكى از كارهایتان است. اگر خواب ببینید كسى براى شما حواله‏اى پولى فرستاده، یعنى هدیه‏اى دریافت خواهید كرد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

پول در خواب خوب نیست همان قدر که به چشم عده ای در بیداری خوب است. در بیداری داشتن پول زیاد هم موجب رفاه است و هم علتی برای نشان دادن تشخص و بزرگی اما در خواب درست عکس این است و داشتن پول چه اندک و چه بسیار نشان ابتلا و گرفتاری از نوع کثیف آن است. پول خرد و سکه غم و غصه کوچک است از آن نوع که روزانه برای ما پیش می آید و چه بسا شب هنگام فراموش می کنیم ولی پول به طور کلی نشان دهنده ناراحتی هائی است که پیش می آید و زندگی انسان را زشت و نامطلوب می کند. در مورد مسکوک طلا به حرف (ط) کلمه طلا مراجعه کنید. اینجا فقط سکه های رایج و اسکناس مورد نظر است که مجموعا پول می شناسیم. چنان چه در خواب ببینید که مقدار زیادی پول مقابل خود ریخته اید و سرگرم شمارش آن هستید خواب شما می گوید که در آینده گرفتاری هائی برای شما پیش می آید. چنان چه از کسی پولی گرفتید آن شخص برای شما دردسر درست می کند و اگر خودتان به کسی پول دادید شما برای او ناراحتی هائی را به وجود می آورید که شاید خودتان هم نمی خواستید. روی هم رفته پول و چرک و ابتلا و بد بختی است و اگر در کتاب های تعبیر چیز دیگری جز این نوشته شده باشد به نظر من درست نیست چون آن چه در این کتاب آمده غیر از نقل قول ها همه مبتنی بر تجربه است. چه شخصی و چه تجربیات دیگران که موثق و معتمد هستند و بودند. برای مثال این خواب را نقل می کنم که نمونه خوبی برای اثبات نظر بالا است. دو نفر دوست قدیمی یک ملک مشاع داشتند. این باغ بزرگی بود که از یک ضلع به مزارع شهریار کرج متصل می شد. موردی پیش آمد که یکی از دو رفیق قدیمی و شریک ملکی که خویشاوندی هم داشتند تصمیم گرفت سهم خودش را بفروشد. خریدار حاظر نبود ملک مشاع را بخرد. در مورد تفکیک هم مشکلات ثبتی وجود داشت. قرار شد یکی از دو دوست صمیمی سهم دوست دیگر را بخرد و بعد یک جا به خریدار سوم بفروشد. بر سر همین بین دو دوست و دو شریک و دو خویشاوند اختلاف افتاد و دعوا شد و کارشان به نزاع خانوادگی رسید. شبی یکی از آن ها در خواب دید که دوست و شریکش که حالا با هم قهر بودند و به خانه او آمده و یک صندوق پول آورده که فلانی بیا این پول را بگیر و سهم خودت را به من بده. صبح کسی که خواب دیده بود خواب خود را برای خانم آتیانوس تعریف کرد و تعبیر خواست. او گفت (دوستت به تو تهمت می زند و گرفتاری بزرگی برای تو به وجود می آورد) سه روز بعد اتومبیل مسروقه را در مدخل باغی متعلق به همان مرد بیننده خواب یافتند و او را که صاحب باغ بود به اتهام سرقت اتومبیل و همه چیزهائی که در آن بوده بازداشت کردند. سه چهار ماه طول کشید تا او توانست ثابت کند که دزد اتومبیل نیست و اصلا دزد نمی تواند باشد. در این فاصله مجبور شد سهم باغش را هم به شریکش بفروشد. سال بعد که سرو صدا ها خوابید و موضوع تقریبا فراموش شده بود آشکار شد که شریکش این توطئه را ترتیب داده و به وسیله پسرش اتومبیلی را دزدیده و در مدخل باغ او گذاشته بودند. هدف از نقل این ماجرا این است که بدانیم پول نشان ابتلا و گرفتاری است و تعبیری که خانم آتیانوس یونانی کرد چه قدر درست و دقیق بود.آنلی بیتون مى‏گوید:

1ـ اگر در خواب پول پیدا كنید ، علامت آن است كه در مقابل نگرانی اندك ، شادمانی فراوانی خواهید داشت .

2ـ اگر خواب ببینید به كسی پول می پردازید ، علامت آن است كه دچار بدبختی خواهید شد .

3ـ اگر خواب ببینید سكه های طلا از كسی می گیرید ، علامت آن است كه به خوشبختی بزرگی دست خواهید یافت ، و لذتهای بسیاری از زندگی خود خواهید برد .

4ـ اگر در خواب پول گم كنید ، نشانة آن است كه در محیط خانوادگی اوقات ناخوشایندی تجربه خواهید كرد .

5ـ اگر در خواب پول خود را بشمارید و ببینید مقداری از آن كم است ، علامت آن است كه در پرداخت قسطهای خود درمانده خواهید شد .

6ـ اگر خواب ببینید از جایی پول می دزدید ، نشانة آن است كه در آستانة وضعیت خطرناكی قرار گرقته اید . باید بیشتر مراقب اعمال خود باشید .

7ـ اگر خواب ببینید پول پس انداز می كنید ، علامت آن است كه به ثروت و آسایش دست خواهید یافت .

8ـ اگر خواب ببینید پول می خورید ، نشانة آن است كه در آینده فرد پول پرستی خواهید شد .

9ـ اگر خواب ببینید به جستجوی مقداری پول هستید ، علامت آن است كه شادمانی و خوشبختی روی خوش به شما نشان خواهد داد .

10ـ اگر خواب ببینید مقداری پول پیدا كرده اید و زنی جوان ادعای مالكیت آن را می كند ، نشانة آن است كه در اثر مداخلة یكی از دوستان در كارهای شما ، زیان سختی خواهید دید .
برچسب ها: پول، پول در خواب، تعبیر دیدن پول، تعبیر ابن سیرین، تعبیر خواب، تعبیر خواب پول، تعبیر خواب ابن سیرین، تعبیر پول در خواب، تفسیر خواب پول، تفسیر دیدن پول در خواب، خواب پول، خواب دیدن پول، دیدن خواب پول، معنی پول در خواب، معنی خواب، معنی خواب پول، خواب پول های زیبا، تعبیر پیدا كردن پول در خواب، تعبیر گم كردن پول در خواب، تعبیر اگر خواب ببینید به كسی پول می پردازید، تعبیر اگر خواب ببینید از جایی پول می دزدید،
ارسال توسط admin
تبلیغات


آرشیو مطالب
نظر سنجی
از کدام مطالب ما بیشتر راضی بودید؟؟امکانات جانبی