تبلیغات
آموزش هنر در خانه - تعبیر خواب بوسه دادن
آموزش هنر در خانه


آموزش بافتن لباس قلاب بافی ، جدید ترین مدل های قلاب بافی، اموزش قدم به قدم قلاب بافی بهار 90، طرح نقشه های قلاب بافی،  مدل برای قلاب بافی،  مدل زیبای گلدوزی، مدل قلاب بافی نوزادان، مدل های زیبا قلاب بافی کودکان

آموزش تصویری بافتنی

محصولی ویژه برای دختر خانوم های جوانی كه می خواهند همیشه تك باشند

كامل ترین و جامع ترین مجموعه آموزش بافتنی دوبله فارسی

به راحتی با كمترین هزینه و در منزل بافتنی ببافید 

آموزش كاملا تصویری ، گام به گام و بسیار ساده

1 DVD همراه با كتاب و سی دی 

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف ویژه فقط 5,500 تومان
برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
جذابیت خود را چند برابر كنید

محصول جدید و پرطرفدار برای سال 1390

یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده

هدیه ای مناسب برای آنكه دوستش دارید.....

طراحی متفاوت و خیره كننده

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید
شامپو رفع سفیدی مو

با این شامپو دیگر نیازی به رنگ مو ندارید

فقط در 10-15 دقیقه با موهای سفید خداحافظی كنید

بهترین محصول در زمینه رفع سفیدی مو

با طرز استفاده بسیار آسان كه شما را شگفت زده خواهد كرد

فروش ویژه برای اولین بار  در ایران

همراه با كتاب آرایش مدرن بعنوان هدیه

ابتدا محصول  را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید
سپس وجه کالا  را به مامور پست بپردازید

قیمت : با تخفیف فقط 5,000 تومان

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید


 

لاغریافزایش قد


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 10 فروردین 1391


محمدبن سیرین گوید:

اگر كسی بیند كسی را بوسه داد، دلیل كه آن كس را دوست و خواستگار است. اگر آن كس مجهول بود، دلیل كه ازجائی كه طمع ندارد، خیر و منفعت یابد. اگر بیند معروفی او را بوسه داد، دلیل كه از آن كس خیر و منفعت بیند.ابراهیم كرمانی گوید:

اگر بیندمردی را به شهوت بوسه می داد، دلیل كه از بهر مرده خیر كند، یا او رابه دعای خیر یاد آورد. اگر بیند مرده وی را بوسه می داد، دلیل كه از مال یا از علم آن مرده چیزی به وی رسد. اگر بیند كسی وی را بوسه می داد، دلیل كه طالب و خواستگار وی است. اگر به خلاف این بیند، دلیل كه مراد و مقصود نیابد.حضرت امام جعفر صادق فرماید:

بوسه دادن، دلیلش بر چهار وجه است.

اول: خیر و منفعت.

دوم:...(بقیه در ادمه مطلب)

محمدبن سیرین گوید:

اگر كسی بیند كسی را بوسه داد، دلیل كه آن كس را دوست و خواستگار است. اگر آن كس مجهول بود، دلیل كه ازجائی كه طمع ندارد، خیر و منفعت یابد. اگر بیند معروفی او را بوسه داد، دلیل كه از آن كس خیر و منفعت بیند.دوم: حاجت رائی.

سوم: بر دشمن ظفر یافتن.

چهارم: سخن خوش شنیدن.منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

برخی از معبران نوشته اند بوسه خیانت است و سو نیت و بد دلی چه بوسه بدهیم و چه بگیریم. اگر ما دیگران را ببوسیم ما عامل خیانت خواهیم بود اگر دیگری ما را ببوسد نسبت به ما خیانت می شود. در بیداری و زندگی روزانه ما بوسه وسیله ابراز عشق و محبت است. وقتی کسی را می بوسیم می خواهیم محبت خود را در حد اعلا به آن شخص نشان بدهیم و ثابت کنیم. در خواب نیز از این حد فراتر نمی رویم. چنانچه در خواب ببینیم کسی را می بوسیم موردی پیش می آید که حسن نیت خود را نسبت به او ثابت کنیم و اگر آن که می بوسیم نا شناس باشد نفعی از ما به او می رسد . اگر یک دختر دم بخت ببیند که محرمی او را می بوسد محبوبیت میابد و اگر ببیند که نامحرمی او را می بوسد خواستگار خواهد یافت و شوهر می کند و چنانچه خودش کسی را ببوسد نشان آنست که از او به نیکی یاد می کنند. اگر ببینیم مرده ای ما را می بوسد اگر آن مرده آشنا باشد نسبت به او دینی داریم چه اخلاقی و چه مالی و مادی و اگر ناشناس باشد سودی به ما میرسد زیرا بوسه مرده خیر و برکت است.لوک اویتنهاو می گوید :

بوسه

بوسیده شدن : جدایی

بوسیدن : عشق دو جانبه

بوسه دزدکی : عشق سوزانآنلی بیتون مى‏گوید:

اگر در خواب مادر خود را مى‏بوسید، بیانگر موفقیت در انجام كارها است. اگر در خواب خواهر یا برادر خود را مى‏بوسید، نشان‏دهنده‏ى شادمانى و نشاط است. بوسیدن نامزد خود در تاریكى، بیانگر داشتن روابط نادرست است. بوسیدن دشمن در خواب، دلالت بر آن دارد با یكى از اطرافیانتان كه قهر بودید آشتى مى‏كنید.لیلا برایت مى‏گوید:

اگر خواب ببینید كه دست كسى را مى‏بوسید، دلالت بر موفقیت در عشقتان دارد. اگر در خواب ببینید كسى شما را مى‏بوسد، نشانه‏ى آن است كه باید بیشتر مراقب اطرافیانتان باشید. بوسیدن زمین در خواب، نشانه‏ى غم و ناراحتى است.
برچسب ها: بوسه دادن، بوسه دادن در خواب، تعبیر دیدن بوسه دادن، تعبیر ابن سیرین، تعبیر خواب، تعبیر خواب بوسه دادن، تعبیر خواب ابن سیرین، تعبیر دیدن بوسه دادن در خواب، تفسیر خواب بوسه دادن، تفسیر دیدن بوسه دادن در خواب، خواب بوسه دادن، خواب دیدن بوسه دادن، دیدن خواب بوسه دادن، معنی بوسه دادن در خواب، معنی خواب، معنی خواب بوسه دادن،
ارسال توسط admin
تبلیغات


آرشیو مطالب
نظر سنجی
از کدام مطالب ما بیشتر راضی بودید؟؟امکانات جانبی